Koç Üniversitesi Çiçekçi, Koç Üniversitesi Çiçek Siparişi

Koç Üniversitesi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bu kampusun içinde her şey var! Şık bir orkide mi istiyorsunuz? Var! Peluş oyuncak mı istiyorsunuz? Var! Enfes bir meyve sepeti mi istiyorsunuz? O da var! Çünkü bu kampusun içinde Koç Üniversitesi çiçekçiniz ÇiçekAvm var! Zengin ürün çeşidine sahip ÇiçekAvm, Koç Üniversitesi çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize teslim eder. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile sadece Koç Üniversitesi'ne değil Tuzla'nın da tüm semtlerine çiçek siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz.

ÇiçekAvm ile Koç Üniversitesi çiçek gönderim isteğinizi cicekavm.com internet adresinden ister ya da  telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüz en hızlı ve en taze haliyle Koç Üniversitesi'ndeki sevdiklerinize ulaşır. Hem sevdikleriniz mutlu olur hem de çiçek göndermenin kolaylığını cicekavm.com farkıyla yaşarsınız!

Doğum Günü, Öğretmenler günü gibi özel günlerde Koç Üniversitesine çiçek göndermek istediğinizde ÇiçekAvm'e gelin. Birbirinden şık çiçekleri, özgün tasarımları sevdiklerinize gönderin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Koç Üniversitesi artık size çok yakın!

Toplam 264 Ürün Bulundu