Gelin El Çiçeği

Toplam 1 Ürün Bulundu

Bugün hayatınızın en özel günlerinden biri. Önünüze açılan bembeyaz sayfaya atacağınız o imza ile bir rüyanız gerçekleşiyor. Bembeyaz gelinlikler içinde prensesler gibisiniz ve beyaz atlı prensinizin gelip sizi o sihirli kapıdan geçirmesini bekliyorsunuz.

Tüm hazırlıklar haftalar öncesinden tamamlandı. Ama çok önemli bir aksesuar eksik. Sihirli kapıyı açacak o sihirli anahtar: Gelin el çiçeğiniz. Telaşa kapılmanıza gerek yok. 30 yıllık tecrübesiyle ÇiçekAvm en güzel gününüzün en şık gelin çiçeğini hazırladı. Tam vaktinde elinizde.

Düğün, nişan gibi özel günlerde siz de birbirinden şık gelin el çiçeğiyle gününüze anlam katmak istiyorsanız ÇiçekAvm’e gelin. İster gelinliğiniz kadar saf ve beyaz, ister gününüz kadar renkli güllerle süslenmiş el çiçeğinizi seçin. Siparişinizi verin.

Gelin el çiçeği siparişinizi vermek için tek yapmanız gereken CicekAvm.com internet adresini ziyaret etmek ya da  telefonu aramak. Ürününüz aynı gün içinde dilediğiniz saatte elinize ulaşsın. Hayatınızın en özel gününde her şey layığıyla olsun.