Dost kara günde belli olur derler. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır, üzüntüler ise paylaştıkça azalır. Yakınını kaybeden sevdiğimizin üzüntüsünü paylaşmak, onun omuzlarına yüklenen ağır yükü biraz olsun azaltabilmek isteriz bu acılı günde.

Başın sağ olsun yeter onlar için, ama bizim için yetmez bu iki kelime. Yitirilen canın rengarenk çiçeklerle dolu bahçeye olan yolculuğunu anımsatmak ve sevdiğimize en güzel teselliyi vermek için bir çelenk yaptırırız cenaze töreni için. Bu cenaze çelengindeki çiçekle uğurlarız meftayı.

Biliriz ki çiçekler cennet bahçeleri süsledikten sonra yeryüzünü de süslemiştir. Solup giden çiçekler, tohumlarıyla yeni bir tomurcuk açarken, yiten canın da cennet bahçesinde yeniden hayat bulacağını yine çiçeklerin zengin dilinden dinleriz.

Siz de sevdiklerinizin acılarını paylaşmak için çelenk göndermek isterseniz ÇiçekAvm’e gelin. Çelenk siparişinizi verin. Çelenginiz en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde adrese ulaşır. Size de sevdiğinizin acısını paylaşabilmenin huzurunu yaşamak kalır.

Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da onların acılarını paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken online çiçekçinizin CicekAvm.com internet adresinden ya da  telefonundan sipariş vermek.