Yakacık Çiçekçi, Yakacık Çiçek Siparişi

Yakacık ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yakacık çiçek siparişi vermenin en kolay yolu ÇiçekAvm'den geçiyor. Yakacık çiçekçiniz ÇiçekAvm'e gelin. Yüzlerce ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünü seçin, Yakacık'taki sevdiklerinize gönderin. Canlı çiçekler, peluş oyuncaklar, çikolatalar, meyve kek sepetleriyle sevdiklerinizi sevindirin. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Yakacık'a değil Kartal'ın tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini esas alan ÇiçekAvm'e Yakacık çiçek gönderimi yapmak için yılın 365 günü kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çalışan dinamik ekibimiz Yakacıka çiçek siparişinizi yine aynı güç içinde teslim eder. Yakacık online çiçekçiniz ÇiçekAvm'e online olarak cicekavm.com adresinden sipariş verebildiğiniz gibi  telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden de verebilirsiniz.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin farkını ÇiçekAvm ile yaşayın. Hem Yakacık'taki sevdiklerinizi mutlu edin hem de kolay alışverişin keyfini çıkarın.

istanbul'un neresinde olursanız olun Yakacık artık size çok yakın!

Toplam 193 Ürün Bulundu