Üsküdar Çamlıca Çiçekçi, Çamlıca Çiçek

Çamlıca ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yahya Kemal’e “Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul” şiirini söyleten; şairleri, düşünürleri aşka getiren Çamlıca, sizi de aşka getirirse ÇiçekAvm’e gelin! ÇiçekAvm’in yüzlerce ürün çeşidi arasından özel gününüzde sevdiklerinize çiçek göndererek gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz.

ÇiçekAvm’in her güne, her konsepte uygun, yaratıcı tasarımlarıyla sevdiklerinize duygusal ve romantik anlar yaşatabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza, annenize ve sizin için değerli olan sevdiklerinize de birbirinden şık ve zarif çiçeklerimizden gönderebilir, enfes meyve sepetlerimizle onları şaşırtabilirsiniz.

ÇiçekAvm’in geniş dağıtım ağı ile aynı gün içinde, dilediğiniz saatte siparişleriniz teslim edilir. Ayrıca yalnızca Çamlıca’daki değil İstanbul’un tüm semtlerine de sipariş verebilirsiniz. Ürününüz hiçbir sorun yaşamadan teslim edilir ve size teslimat bilgisi SMS ile bildirilir.

30 yıllık tecrübesiyle müşterileri için her detayı düşünen ÇiçekAvm’den Çamlıca’daki sevdiklerinize çiçek göndermek için internet adresimizden ve ya telefondan siparişinizi verebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Çamlıca artık size çok yakın.

Toplam 287 Ürün Bulundu