Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Şehremini Çiçekçi, Şehremini Çiçek Siparişi

Şehremini ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Herkes sevdiklerine hediye alabilir, ama herkes sevdiklerine çiçek hediye alabilecek kadar düşünceli olamaz. Siz de Şehremini'deki sevdiklerinize çiçek hediye ederek, onları düşündüğünüzü göstermek istiyorsanız Şehremini çiçekçiniz ÇiçekAvm'e gelin. Zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçin, canlı çiçekler, peluş oyuncaklar, meyve sepetleri ürünlerinden oluşan eşsiz aranjmanlarla sevdiklerinizi mutlu edin.

Şehremini çiçek siparişiniz hızlı ve güvenilir teslimat hizmetiyle aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde adrese teslim edilir. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Şehremini çiçek gönderiminizi değil Fatih'in tüm semtlerine de çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Şehreminiye çiçek göndermek için cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan ÇiçekAvm ile hafta sonu, bayram günü, tatil günü de sevdiklerinize sorunsuz çiçek gönderebilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

istanbul'un neresinde olursanız olun Şehremini artık size çok yakın!

Toplam 214 Ürün Bulundu