Okmeydanı Çiçekçi, Okmeydanı Çiçek Siparişi

Okmeydanı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Okmeydanı'ndaki sevdiklerinize en kolay yoldan çiçek gönderebileceğiniz ÇiçekAvm'e hoş geldiniz! Okmeydanı çiçekçiniz ÇiçekAvm ile Okmeydanı çiçek siparişinizi dilerseniz cicekavm.com internet adresinden dilerseniz 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 verebilirsiniz. Siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Okmeydanı'ndaki sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Okmeydanı çiçek gönderimlerinizi yılın 365 günü sevdiklerinize ulaştırabilme ayrıcalığına sahip olduğunuz ÇiçekAvm ile hafta sonu, bayram günü de çiçek gönderebilirsiniz. ÇiçekAvm'in zengin ürün çeşitleri arasından en şık çiçek buketlerini, en lezzetli meyve sepetlerini, en sevimli peluş oyuncaklı çiçek aranjmanlarını seçebilir, Okmeydanı'ndaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Okmeydanına çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin! Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Okmeydanına çiçek siparişinizi değil Şişli'nin tüm semtlerine de çiçek siparişinizi kolayca ulaştırın. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerinizi daha özel hale getirmek için ÇiçekAvm'e gelin.

istanbul'un neresinde olursanız olun Okmeydanı artık size çok yakın!

Toplam 277 Ürün Bulundu