Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Moda Çiçekçi, Moda Çiçek Siparişi

Moda ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Nostaljik tramvayı, çay bahçeleri, Ada manzarası, simitlere uçuşan martılar. Tüm bu güzelliklerin bulunduğu Moda'ya bir güzellik de ÇiçekAvm getirdi. Çiçek göndermek istediğiniz anda yardımınıza koşan Moda çiçekçiniz ÇiçekAvm ile Moda'daki sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katın! Moda çiçek siparişinizi en kısa zamanda ve en taze haliyle ulaştıran ÇiçekAvm, semtin zenginliğine zengin ürün çeşitleriyle katkı sağlıyor.

Birbirinden şık canlı çiçeklerin, birbirinden sevimli peluş oyuncakların, birbirinden enfes meyve sepetlerinin bulunduğu ÇiçekAvm ile Moda çiçek gönderimleriniz fark yaratıyor. Modaya çiçek siparişlerini aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşıyor. Modada çiçekçi arama derdiniz son buluyor. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Moda'ya değil Kadıköy'ün tüm semtlerine de siparişlerinizi teslim ediyor. 

Modaya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken ise cicekavm.com internet adresinden ya da telefondan sipariş vermek. Modaya çiçek siparişiniz bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü adrese ulaşır. Size de sevdiklerinizin çevresine yeni güzellikler katmanın keyfini çıkarmak kalır.

istanbul'un neresinde olursanız olun Moda artık size çok yakın!

Toplam 221 Ürün Bulundu