Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kanlıca Çiçekçi, Kanlıca Çiçek Siparişi

Kanlıca ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Anadolu Yakası’nın en yeşil semtlerinden biri olan Kanlıca ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek çok kolay. ÇiçekAvm’in yüzlerce ürününden günün anlam ve önemine göre ürününüzü seçin Kanlıca’daki sevdiklerinize ulaştırın. Geniş dağıtım ağı olan Kanlıca çiçekçiniz ÇiçekAvm’den sadece Kanlıca çiçek siparişinizi değil Beykoz'un her semtine çiçek siparişi verebilirsiniz.

Kanlıca zaten yemyeşil derseniz, tercihlerinizi enfes meyve sepetlerimizden, peluş oyuncaklı çiçeklerimizden yana kullanabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan ÇiçekAvm ekibi sizin için her detayı düşündü. Kanlıca çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken Kanlıca’daki sevdikleriniz için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız ve en beğendiğiniz ürünü göndermeniz.

Yılın 365 günü 7/24 hizmet veren ekibimiz, gönderdiğiniz ürünü en canlı ve en hızlı haliyle belirttiğiniz adrese dilediğiniz gün ve saatte emniyetli ve sorunsuz bir şekilde teslim edecektir. Teslimatın gerçekleştiğini size gelen bildirim SMS’iyle haberdar olup, gönül rahatlığıyla işinizin başına dönebileceksiniz. Kanlıcaya çiçek göndermenin kesintisiz ayrıcalığını ÇiçekAvm ile yaşayın.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Kanlıca artık size çok yakın.

Toplam 221 Ürün Bulundu