imes Çiçekçi, imes Çiçek Siparişi

imes ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yoğun iş trafiğinde sevdiklerinize küçük bir mola vermeye ne dersiniz? imes çiçekçiniz ÇiçekAvm'in zengin ürün çeşitleri arasından göndereceğiniz çiçeklerle sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. imes'teki sevdiklerinize ister canlı çiçeklerden şık bir buket, ister peluş oyuncakların eşlik ettiği çiçeklerden oluşan sevimli bir aranjman, ister kek ve meyvelerden oluşan enfes bir sepet gönderebilirsiniz.

imes çiçek siparişinizi en hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde ulaştıran ÇiçekAvm, yalnızca imes'e değil Ümraniye'nin tüm semtlerine de çiçek siparişlerinizi teslim eder. imes çiçek gönderiminiz dilerseniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında dilerseniz ileri bir tarihte imes'teki sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizin gününü neşelendirmenin tadını çıkarmak kalır.

Hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin 365 gün boyunca kesintisiz çalışan ÇiçekAvm, müşterilerinin memnuniyetini esas alır. Siz de imese çiçek göndererek sevdiklerinizi mutlu etmenin kolaylığını ÇiçekAvm ile yaşayın! imes online çiçekçinize cicekavm.com adresinden sipariş verebildiğiniz gibi 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan da verebilirsiniz!

istanbul'un neresinde olursanız olun imes artık size çok yakın!

Toplam 302 Ürün Bulundu