Göktürk Çiçekçi, Göktürk Çiçek Siparişi

Göktürk ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Göktürk'te yaşayan sevdiklerinizin güne mutlu başlamasını ister misiniz? Nasıl mı? Yaşamın heyecanını dışa vuran çiçeklerle. Göktürk çiçekçiniz ÇiçekAvm'den sevdiklerinize göndereceğiniz çiçekler içlerindeki mutluluğun tomurcuklanıp ortaya çıkmasını sağlayacak. ÇiçekAvm'in yüzlerce ürün çeşidi arasından gül, orkide, lilyum gibi canlı çiçeklerden bir buket ile sevimli peluş oyuncaklarla, enfes meyve sepetleriyle hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Göktürk çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır. Bunun için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 7/24 aktif hizmet veren 0216 5215092 nolu telefona siparişinizi vermek. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile Göktürk çiçek gönderimlerinizin yanında Eyüp'ün tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hafta sonu, bayram tatili gibi günlerde de Göktürke çiçek gönderme ayrıcalığını yaşatan ÇiçekAvm, yılın 365 günü dilediğiniz an Göktürke çiçek siparişi verebilirsiniz. Siz de Göktürk'teki sevdiklerinizi kolayca mutlu etmek istiyorsanız ÇiçekAvm'e gelin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Göktürk artık size çok yakın!

Toplam 195 Ürün Bulundu