Fatih Çiçekçi, Fatih Çiçek Siparişi

Fatih ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

İstanbul’un güzellikleriyle dolu tarihi yarımadası Fatih ve etrafına çiçek göndermek için doğru adrestesiniz. Yüzlerce ürün çeşitliliğine sahip Fatih çiçekçisi ÇiçekAvm ile Doğum Günü, Yıl dönümü, Düğün, Sevgililer Günü gibi birbirinden anlamlı günlerinizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Fatih çiçek siparişi için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da telefon ile 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden iletişime geçmek. Siparişiniz en hızlı biçimde en canlı haliyle ister aynı gün içinde, dilediğiniz saatte, isterseniz ileri bir tarihte Fatih’teki sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip, dinamik ekibimizle yalnızca Fatih çiçek gönderiminizi değil İstanbul’un her noktasına da çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bayram günleri, tatil günleri ve hafta sonları dahil olmak üzere 365 gün boyunca kesintisiz çalışan ekibimiz ile Fatih’teki sevdiklerini mutlu etmeniz için ÇiçekAvm yıl boyu çalışıyor. Siz farklı tasarımlarla renklendirebileceğiniz siparişinizi verin biz tatil günleri fark etmeksizin siparişlerinizi ulaştıralım, sipariş tesliminde de sizi SMS ile bilgilendirelim.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Fatih artık size çok yakın.

Toplam 195 Ürün Bulundu