Eyüp Çiçekçi, Eyüp Çiçek Siparişi

Eyüp ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bütün hediyeler içinde özel anlamlar taşır. Duyguların ifade edemediğini, çoğu zaman hediyeler anlatır. Bu hediyelerin içinde en derin anlamı da çiçekler verir. Siz de eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, annenize çiçek göndererek onlarla duygularınızı paylaşın. Peki ben aradığım çiçekçiyi nereden bulabilirim diye soruyorsanız. Doğru adrestesiniz. Eyüp çiçekçiniz ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz çiçeği Eyüp ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

ÇiçekAvm’in dinamik ekibi Eyüp çiçek siparişinizi dilerseniz aynı gün içinde istediğiniz saatte, dilerseniz ileri bir tarihte Eyüp ve etrafındaki sevdiklerinize ulaştırır. Siparişinizin takibini cicekavm.com’dan yapabildiğiniz gibi size gelen SMS ile siparişinizin teslim edildiğinden emin olursunuz. Müşterilerinin mutluluğu için hafta sonu, bayram tatili demeden yılın 365 günü siparişlerinizi en canlı haliyle Eyüp’teki sevdiklerinize ulaştırır. Eyüp çiçek gönderiminizi internet adresinden verebildiğiniz gibi 7/24 çalışan müşteri temsilcimizi  telefonu arayarak da verebilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm sadece Eyüpe çiçek göndermekle kalmaz, İstanbul’un tüm semtlerindeki sevdiklerinize de ulaşmanızı sağlar.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Eyüp artık size çok yakın.

Toplam 263 Ürün Bulundu