Esenler Çiçekçi, Esenler Çiçek Siparişi

Esenler ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel bir günde sevdiklerinize en özel hediyeyi mi göndermek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Esenler çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdikleriniz için birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip ürünleri en hızlı biçimde ulaştırıyor. Esenler çiçek siparişiniz dilerseniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte, dilerseniz ileri bir tarihte en canlı haliyle sevdiklerinize teslim ediliyor. ÇiçekAvm’in dağıtım ağı o kadar geniş ki, bu sayede sadece Esenler’e değil, İstanbul’un tüm semtlerine çiçek gönderebiliyorsunuz.

Zengin ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz çiçeğinizi peluş oyuncaklarla süsleyebilir ya da enfes meyve sepetlerimizden farklı bir tasarımla Esenler’deki sevdiğinizi mest edebilirsiniz. Esenler çiçek gönderiminiz ulaştığı anda size gelecek SMS üzerine, muhtemelen sevdiğinizden teşekkür telefonu alacaksınız.

Sevdiklerinizi yılın her günü mutlu etmeniz için 365 gün çalışan ÇiçekAvm’e hafta sonları, bayram ve tatil günleri de sipariş verebilirsiniz. Çiçeğiniz yine aynı gün içinde Esenler ve etrafındaki sevdiklerinize en hızlı haliyle ulaşır. Esenlere çiçek göndermek için internet adresinden veya telefonu arayarak 7/24 çalışan müşteri hizmetlerinden siparişinizi verebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Esenler artık size çok yakın.

Toplam 278 Ürün Bulundu