Çağlayan Çiçekçi, Çağlayan Çiçek Siparişi

Çağlayan ve etrafındaki hızlı çiçekçi biziz!

Çağlayan ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek ÇiçekAvm ile çok kolay! Çağlayan çiçekçiniz ÇiçekAvm ile sevdiklerinize aynı gün içinde belirttiğiniz saat dilediğiniz ürünü gönderebilirsiniz. Dilerseniz lilyum gül, lil, orkide ve kır çiçeklerinden oluşan şık bir aranjman, dilerseniz peluş ayıcık tavşan  ve çikolatalardan oluşan harika bir aranjman, dilerseniz taze meyve ve keklerden oluşan enfes bir meyve sepeti ile günün kahramanı siz olabilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Çağlayan çiçek siparişinizi değil Kağıthane'nin tüm semtlerinize çiçek siparişinizi ulaştırabilirsiniz. Çağlayan çiçek gönderiminizi cicekavm.com internet adresinden ya da telefondan sipariş vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgililer günü Doğum günü,anneler günü gibi özel günleriniz hafta sonuna ya da bayram tatiline geldi diye telaşa kapılmayın! Yılın 365 günü kesintisiz çalışan ÇiçekAvm ile Çağlayan'daki sevdiklerinize dilediğiniz an çiçek gönderme ayrıcalığına sahipsiniz. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, en doğru adrestesiniz! Çağlayana çiçek göndermenin kolaylığını ÇiçekAvm ile yaşayın.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Çağlayan artık size çok yakın!

Toplam 288 Ürün Bulundu