Beylerbeyi Çiçekçi, Beylerbeyi Çiçek Siparişi

Beylerbeyi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

İstanbul Boğazı'nın en güzel semtlerinden biri olan Beylerbeyi'ndeki sevdiklerinize doğanın sunduğu güzelliğin yanında bir güzellik de siz sunmak ister misiniz? Nasıl mı? Doğanın yeryüzüne armağanı olan çiçeklerle. Sektördeki 30 yıllık tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ilke edinen Beylerbeyi çiçekçiniz ÇiçekAvm Beylerbeyi'ndeki sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için yanınızda!

ÇiçekAvm'in zengin ürün çeşitleri arasından ister canlı çiçeklerden oluşan şık bir buket, ister peluş oyuncaklar veya çikolatalarla renklenen özgün bir aranjman ister kalitesi tescillenmiş enfes kek ve meyvelerden bir sepet seçin ve Beylerbeyi'ndeki sevdiklerinize gönderin. Beylerbeyi çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğini saat diliminde sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerine güzellik yapmanın mutluluğunu yaşamak kalır.

ÇiçekAvm'in geniş dağıtım ağı Beylerbeyi çiçek gönderimleri sınırlı kalmayıp Üsküdar'ın her semtine yine aynı hızda sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Ayrıca 365 gün çalışan ÇiçekAvm ile hafta sonları ve bayram günleri de siparişlerinizi Beylerbeyi'ndeki sevdiklerinize ulaştırmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Beylerbeyine çiçek göndermek için cicekavm.com internet adresinden ya da telefondan sipariş verebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Beylerbeyi artık size çok yakın.

Toplam 274 Ürün Bulundu