Avcılar Tahtakale Mah. ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

İstanbul’un neresinde olursanız olun. İster Anadolu Yakası, ister Avrupa Yakası, hiç fark etmez. Geniş dağıtım ağıyla, dinamik ekibiyle Avcılar çiçekçiniz ÇiçekAvm ile sevdiklerinizle aranızdaki mesafe sadece birkaç dakika.

Avcılar ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. ÇiçekAvm’e gelin, zengin ürün çeşitlerimizden günün anlam ve önemine göre bir çiçek seçin. Avcılar çiçek siparişiniz dilerseniz aynı günde belirlediğiniz saat ve dakikada, dilerseniz ileri bir tarihte Avcılar ve çevresindeki sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde ulaşsın.

Yılın 365 günü sizi ve sevdiklerinizi buluşturan ÇiçekAvm’e Avcılar çiçek gönderimini gerçekleştirin, en içten mesajınızı kartınıza yazın gerisiniz bize bırakın. Resmi tatil, bayram tatili ayırt etmeksizin siparişinizi Avcılar’a  Tahtakale Mah. ulaştıralım. Avcılara çiçek siparişinizi cicekavm.com internet adresinden verebildiğiniz gibi telefondan da verebilirsiniz. telefondan 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve siparişinizi kolayca iletebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Avcılar Tahtakale Mah. artık size çok yakın.

Toplam 162 Ürün Bulundu