Akatlar Çiçekçi, Akatlar Çiçek Siparişi

Akatlar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Akatlar çiçekçiniz ÇiçekAvm ile sevdiklerinize çiçek göndermenin kolaylığını yaşayın. Akatlar çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Akatlar'daki sevdiklerinize ulaştıran ÇiçekAvm ile hafta sonu, bayram tatili olmak üzere yılın 365 günü sipariş verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm Akatlar çiçek gönderiminin yanında tüm Beşiktaş'a çiçek gönderimi gerçekleştirir.

Anneler Günü, Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde ÇiçekAvm yüzlerce ürün çeşidiyle gününüzü daha özel hale getirir. İster birbirinden şık çiçek buketleri, ister peluş oyuncak ve çikolatalardan harika bir çiçek aranjmanı, ister kek ve meyvelerden enfes bir meyve sepeti. Akatlar'daki sevdiklerinizi mutlu edebilecek daha fazla ürün ÇiçekAvm'de.

Akatlar online çiçek gönderimi için cicekavm.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz ya  telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Akatlarda çiçekçi arama derdine son veren ÇiçekAvm en hızlı yoldan en taze haliyle çiçeklerinizi Akatlar'daki sevdiklerinze ulaştırır, sevginiz çiçekler kadar taze kalır.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Akatlar artık size çok yakın!

Toplam 263 Ürün Bulundu