Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Selimpaşa Çiçekçi, Selimpaşa Çiçek Siparişi

Selimpaşa ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Selimpaşa çiçekçiniz ÇiçekAvm ile dilediğiniz an sevdiklerinizi mutlu etme ayrıcalığına sahipsiniz! Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren ÇiçekAvm ile Selimpaşa çiçek siparişinizi bayram günü, tatil günü de sevdiklerinize ulaştırma mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Zengin ürün çeşidine sahip ÇiçekAvm'den birbirinden şık çiçekleri, enfes meyve sepetlerini, çikolatalı, peluş oyuncaklı aranjmanları seçerek çiçeğinizi kolayca Selimpaşa'daki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Selimpaşa çiçek gönderimi için cicekavm.com internet adresini ziyaret edebilir ya da  telefonu arayabilirsiniz. Çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde emniyetli bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Selimpaşa'ya değil Silivri'nin her noktasına siparişlerinizi aynı hızla ulaştırabilirsiniz.

Doğum günü, babalar günü, anneler günü gibi özel günlerinizi daha özel getirmek için Selimpaşaya çiçek siparişinizi hemen verin. Hem sevdiklerinizi kolayca edin hem de sorunsuz alışverişin keyfini ÇiçekAvm farkıyla yaşayın.

istanbul'un neresinde olursanız olun Selimpaşa artık size çok yakın!

Toplam 214 Ürün Bulundu