Toplam 108 Ürün Bulundu

ODTÜ Çiçekçi, ODTÜ Çiçek Siparişi

ODTÜ ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

ODTÜ çiçekçiniz ÇiçekAvm ile Türkiye'nin dilediğiniz noktasına çiçek gönderme özgürlüğüne sahipsiniz. ODTÜ çiçek siparişinizi de kolaylıkla oluşturabileceğiniz ÇiçekAvm ile ODTÜ'deki sevdiklerinize unutulmaz sürprizler yapabilirsiniz. ODTÜ çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da  telefondan siparişinizi vermek. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında ODTÜ'deki sevdiklerinize ulaşır.

Öğretmenler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde ya da özel bir gün yaşamak istediğinizde ÇiçekAvm'e gelin ve ODTÜye çiçek göndermek için siparişinizi verin. Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren ÇiçekAvm ile dilediğiniz an ODTÜye çiçek siparişi verin.

Yüzlerce ürün çeşidi arasından dilerseniz en şık sepet çeşitleri çeşitlerini, dilerseniz enfes meyve sepeti çeşitlerini, dilerseniz en özgün çiçek aranjmanlarını seçin ve sevdiklerinize göndermek için siparişinizi verin. Ürünleriniz en hızlı şekilde ve en taze haliyle ODTÜ'deki sevdiklerinize teslim edilir. Size de onları mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Ankara'nın neresinden olursanız olun ODTÜ artık size çok yakın.