Toplam 107 Ürün Bulundu

Emek Çiçekçi, Emek Çiçek Siparişi

Emek ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevgi emek ister, özen gösterilmek ister. Siz de Emek'teki sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız, Emek çiçekçiniz ÇiçekAvm'e gelin, sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu edin. Emek çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaştıran ÇiçekAvm ile özel günleriniz artık güvende.

Emek çiçek gönderiminizin yanı sıra Çankaya'nın tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi gerçekleştiren ÇiçekAvm, yılın 365 günü kesintisiz hizmetiyle bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çalışarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. 30 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan ÇiçekAvm zengin ürün çeşidiyle de sizlere yüzlerce seçenek sunar.

Emeke çiçek göndermek için  telefondan ulaşacağınız müşteri hizmetlerinden ya da cicekavm.com internet adresinden işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Öğretmenler günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerinizde ya da Yıl dönümü gibi kendi özel gününüzü belirlemek istediğinizde ÇiçekAvm ayrıcalığını yaşayın.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Emek artık size çok yakın!