Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Yeşilhisar Çiçekçi, Yeşilhisar Çiçek Siparişi

Yeşilhisar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yeşilhisar’daki sevdiklerinizin hayallerini ÇiçekAvm ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca sadece Yeşilhisar’daki değil, Kayseri’nin tüm semtlerinde yaşayan sevdiklerinizin de hayallerini ÇiçekAvm ile renklendirebilirsiniz. Geniş dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle Yeşilhisar çiçekçiniz ÇiçekAvm, Yeşilhisar çiçek siparişinizi en hızlı haliyle, ilk günkü tazeliğiyle ulaştırır.

Sevgililer Gününü, Doğum Gününü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerle gününüzü daha da anlamlı hale getirin. Farklı tasarımlara sahip ÇiçekAvm ile Yeşilhisar çiçek gönderimlerinizi peluş oyuncaklarla ya da çikolatalarla süsleyebilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Zengin ürün çeşidinden seçeceğiniz hediyenizi dilerseniz aynı gün, belirlediğiniz bir saatte, dilerseniz ileri bir tarihte Yeşilhisar ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Yeşilhisara çiçek gönderebildiğiniz gibi 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden de siparişinizi verebilirsiniz.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Yeşilhisar artık size çok yakın.

Toplam 73 Ürün Bulundu