Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Yakakent Çiçekçi, YakakentÇiçek Siparişi

Yakakent ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

İki kalp arasındaki en kısa yoldur nedir diye sorduklarında. ÇiçekAvm’den yardım alabilirsiniz. ÇiçekAvm 30 yıllık tecrübesi ve geniş dağıtım ağıyla çok uzaklarda olsanız da kalpleri birleştirir. Üstelik ÇiçekAvm yalnız Yakakent’teki değil Samsun’un tüm semtlerindeki sevdiklerinizin kalplerine dokunur.

Zengin ürün çeşitleri arasından günün anlam ve önemine göre bir ürün seçin ve gününüzü daha da özel hale getirin. Bayram günü, tatil günü, hafta sonu fark etmeden yılın 365 günü sipariş verebileceğiniz online çiçekçiniz ÇiçekAvm, sizin için tüm engelleri ortadan kaldırıyor. Tatil günlerinde de sizi sevdiklerinize ulaştırıyor. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşamak kalıyor.

Yakakent ve etrafına çiçek göndermek için cicekavm.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi verin, çiçeğiniz dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte Yakakent ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşsın. Teslimat SMS’i cep telefonunuza gelsin.

Samsun’un neresinde olursanız olun Yakakent artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu