Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Toroslar Çiçekçi, Toroslar Çiçek Siparişi

Toroslar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Adını Toros Dağları’ndan alan ve Türkiye’nin en büyük Türk bayrağına sahip olan ilçe olan Toroslar’daki sevdiklerinize Türkiye’nin en iyi çiçekçisi ÇiçekAvm’den çiçek gönderebilirsiniz. 30 yıllık tecrübesi ve geniş dağıtım ağına sahip Toroslar çiçekçiniz ÇiçekAvm, sadece Toroslar çiçek siparişinizi değil Mersin'in tüm semtlerine siparişlerinizi zamanında ulaştırıyor.

Toroslar çiçek gönderimi için cicekavm.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi verin, çiçeğiniz dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte Toroslar ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşsın. Teslimat SMS’i cep telefonunuza gelsin.

Zengin ürün çeşitleri arasından günün anlam ve önemine göre bir ürün seçin ve gününüzü daha da özel hale getirin. Bayram günü, tatil günü, hafta sonu fark etmeden yılın 365 günü Toroslara çiçek gönderebileceğiniz ÇiçekAvm, sizin için tüm engelleri ortadan kaldırıyor. Tatil günlerinde de sevdiklerinize ulaşıyor. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşamak kalıyor.

Mersin’in neresinde olursanız olun Toroslar artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu