Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Torbalı Çiçek Siparişi, Torbalı Çiçekçi

Torbalı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yoludur çiçek. Hiçbir hediyenin yerini tutmaz, çünkü sadece hediye değildir insan ruhuna hitap etmenin bir başka şeklidir. Her insan hediye alabilir ama her insan çiçek hediye edecek kadar düşünceli olamaz. İnanın sevdikleriniz sizden pahalı şeyler istemez, sadece düşünceli bir insan olmanızı ister.

30 yıllık tecrübesiyle Torbalı çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdiklerinizi mutlu etmek için yanınızda. Zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz çiçeği seçin, siparişiniz Torbalı ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşsın. Dinamik ekibimiz, Torbalı çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize teslim ederek mutluluğunuza katkıda bulunsun.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm siparişlerinizi yalnızca Torbalı’ya değil izmir’in her noktasına en hızlı ve en canlı haliyle ulaştırır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen ekibimiz, Torbalı çiçek gönderimlerinizi sorunsuz bir şekilde yılın 365 günü adrese teslim eder. Torbalıya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan ürününüzü seçmek.

izmir’in neresinde olursanız olun Torbalı artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu