Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Tarsus Çiçekçi, Tarsus Çiçek Siparişi

Tarsus ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinizden çok mu uzaklardasınız? Üç dinin buluştuğu ender topraklardan olan Tarsus’ta gönüller neden buluşmasın? 30 yıllık tecrübesiyle tüm mesafeleri aşan, iki kalp arasındaki en kısa yol olan Tarsus çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdiklerinize çiçek göndermek istediğiniz her an yanınızda.

365 gün boyunca tatil demeden, hafta sonu demeden çalışan ÇiçekAvm ile Tarsus çiçek siparişiniz istediğiniz gün istediğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Tarsus’a değil Mersin’in her semtine de siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim eder. Siz zengin ürün çeşitlerimiz arasından ürününüzü belirleyin. Tarsus çiçek gönderiminizi kolayca gerçekleştirin.

Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü gibi özel günlerde başvuracağınız en doğru adres olan ÇiçekAvm’den ister birbirinden şık çiçekleri seçebilirsiniz, isterseniz peluş oyuncaklar ve çikolatalarla süslediğimiz çiçeklerle sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Tarsusa çiçek göndermek için internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz.

Mersin’in neresinde olursanız olun Tarsus artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu