Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Talas Çiçekçi, Talas Çiçek Siparişi

Talas ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Ne İskender fethedebildi bu toprakları ne Romalı Diyojen, gönül kapılarını açan fethetti bu toprakları. Siz de Talas’taki sevdiklerinizin gönül kapılarını ardına kadar açmak istiyorsanız, en doğru anahtar Talas çiçekçiniz ÇiçekAvm’de.

ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitlerinden birini seçin ve Talas çiçek siparişinizi sevdiklerinize en canlı haliyle ve sorunsuz olarak ulaştıralım. 30 yıllık tecrübeye sahip ÇiçekAvm, geniş dağıtım ağıyla ve dinamik ekibiyle sadece Talas’a değil Kayseri’nin her semtine ulaşıp sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olur.

Talas çiçek gönderimi için siparişlerinizi dilerseniz internet adresinden, dilerseniz 0216 5215092 nolu telefondan verin günün 24 saati hizmet veren müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olsun. Yılın 365 günü hizmet veren ekibimiz bayram ve tatil günleri de Talasa çiçek gönderimlerinizi ulaştırmak için yanınızda.

Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde seçeceğiniz ürünlerle gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz. İster en şık ve en güzel çiçeklerimizi seçebilir, isterseniz birbirinden farklı tasarımlarla sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Talas artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu