Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Seyhan Çiçekçi, Seyhan Çiçek Siparişi

Seyhan ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel bir günde sevdiklerinize en özel hediyeyi mi göndermek istiyorsanız, 30 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan ÇiçekAvm’e hoş geldiniz. Seyhan çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdikleriniz için birbirinden şık ve birbirinden özgün tasarımlara sahip ürünleri sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.

Seyhan çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte en canlı haliyle sevdiklerinize teslim ediliyor. Ayrıca ÇiçekAvm’in geniş dağıtım ile sadece Seyhan’a değil, Adana’nın tüm semtlerine en hızlı yoldan en taze haliyle çiçek gönderebiliyorsunuz.

ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz çiçeğinizi peluş oyuncaklarla veya çikolatalarla süsleyebilir ya da kalitesi tescillenmiş enfes meyve sepetlerimizden farklı bir tasarımla sevdiklerinizi mest edebilirsiniz. Sevdiklerinizi yılın her günü mutlu etmeniz için 365 gün çalışan ÇiçekAvm ile dilediğiniz zaman Seyhan çiçek gönderiminizi yapabilirsiniz. Çiçeğiniz yine aynı gün içinde Seyhan ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır. Seyhana çiçek göndermek için siparişlerinizi internet adresinden veya  telefondan verebilirsiniz.

Adana’nın neresinde olursanız olun Seyhan artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu