Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Serik Çiçekçi, Serik Çiçek Siparişi

Serik ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Akdeniz’in gözdesi, dünya çapında güzelliğiyle ün salmış, Antalya’nın şirin ilçesi Serik’ten ve sevdiklerinizden çok mu uzaktasınız? 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin online çiçekçisi ÇiçekAvm, özel günlerinizde sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi göndermeniz için yanınızda.

Serik çiçekçiniz ÇiçekAvm’in dinamik ekibi verdiğiniz zengin ürün seçeneklerimiz arasından verdiğiniz Serik çiçek siparişi ister aynı gün belirttiğiniz bir saatte, isterseniz ileri bir tarihte, sorunsuz bir biçimde Serik’teki sevdiklerinize teslim ediyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen ÇiçekAvm hafta sonları, bayram ve tatil günleri de dahil olmak üzere yılın 365 günü Serik çiçek gönderimlerinizi ulaştırmak için çalışır, size de bu şirin ilçede yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Serike çiçek göndermek için internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnız Serik’e değil, Antalya’nın tüm semtlerine de siparişlerinizi ulaştırır.

Antalya’nın neresinde olursanız olun Serik artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu