Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Salıpazarı Çiçekçi, Salıpazarı Çiçek Siparişi

Salıpazarı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Salıpazarı ve etrafındaki sevdiklerinizin hayallerini renklendirmek istemez misiniz? Üstelik sadece Salıpazarı’ndaki değil, Samsun’un tüm semtlerinde yaşayan sevdiklerinizin de hayallerini ÇiçekAvm ile renklendirebilirsiniz. Geniş dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle ÇiçekAvm, siparişlerinizi en hızlı haliyle, ilk günkü tazeliğiyle ulaştırır. Zengin ürün çeşidinden seçeceğiniz hediyenizi dilerseniz aynı gün, belirlediğiniz bir saatte, dilerseniz ileri bir tarihte Salıpazarı ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

İlk tanışma yıl dönümünüzü, Sevgililer Gününü, Doğum Gününü sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerle daha da anlamlı hale getirin. Online çiçekçiniz ÇiçekAvm ile Salıpazarı ve etrafına göndermek istediğiniz çiçeklerinizi peluş oyuncaklarla da süsleyebilir, sevdiklerinize göndereceğiniz notlara en güzel duygularınızı yazabilirsiniz.

Sevdiklerinize cicekavm.com internet adresinden çiçek gönderebildiğiniz gibi 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden de siparişinizi verebilirsiniz.

Samsun’un neresinde olursanız olun Salıpazarı artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu