Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Sakarya Kaynarca Çiçekçi, Sakarya Kaynarca Çiçek Siparişi

Kaynarca ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kaynarca ve etrafındaki sevdiklerinize hem klasik, hem romantik, hem de özgün bir hediye mi göndermek istiyorsunuz. ÇiçekAvm tüm bu istekleri karşılayabileceğiniz en doğru adres. Zengin ürün çeşitliliğine sahip ÇiçekAvm’den değerini yıllar geçse de yitirmeyecek, anlam dolu, birbirinden özgün tasarımları olan çiçekleri Kaynarca ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bir demet gül anlamını hiçbir zaman yitirmeyen özel bir hediyedir. Daha özgün bir hediye istiyorsanız, pelüş oyuncaklarla hazırladığımız sevimli sürprizlere bakabilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip ekibimiz çiçeğinizi en hızlı biçimde, duygularınız gibi en canlı haliyle Kaynarca’daki sevdiklerinize ulaştırmakla kalmaz, Sakarya’nın tüm semtlerine de aynı özveriyle siparişleriniz teslim eder.

30 yıllık tecrübe ve enerjisini müşterilerini mutlu etmek için kullanan ÇiçekAvm’e bayram ve tatil günleri de sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine de 0216 5215092 nolu telefondan ulaşarak Kaynarca’ya çiçek gönderebilirsiniz.

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Kaynarca artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu