Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Sakarya Akyazı Çiçekçi, Sakarya Akyazı Çiçek Siparişi

Akyazı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinize hediye göndermek isterken detaylarda kaybolmayın! Unutmayın sevdikleriniz sizden gösterişli hediyeler istemez, anlamı olan hediyeler ister. 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Bizez’e gelin. Birbirinden şık ve anlamlı çiçeklerimizden birini seçin. Akyazı ve etrafındaki sevdiklerinize gönderin.

Online çiçekçiniz ÇiçekAvm özel günlerde ya da anı özelleştirmek istediğiniz her an yanınızda. Akyazı’ya çiçek göndermek için siparişinizi verin çiçeğiniz dilerseniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında dilerseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize ulaşsın. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm, yalnızca Akyazı için değil Sakarya’nın tüm semtleri için de aynı hassasiyetle çiçek gönderimi gerçekleştirir.

Bayram tatili ya da özel tatil fark etmeksizin çalışan ÇiçekAvm’e ister internet adresinden isterseniz 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş verebilirsiniz. Akyazı'daki sevdiklerinize kolayca çiçek göndermenin farkını cicekavm.com farkıyla yaşayın!

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Akyazı artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu