Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Osmangazi Çiçekçi, Osmangazi Çiçek Siparişi

Osmangazi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Osmangazi ve etrafındaki sevdikleriniz için çiçekçi mi arıyorsunuz? Aradığınız en doğru adres Osmangazi çiçekçiniz ÇiçekAvm. Hızlı ve dinamik ÇiçekAvm ekibi en şık ve en güzel çiçekleri, güvenli bir biçimde, en canlı haliyle sevdiklerinize ulaştırır. Ayrıca vereceğiniz sipariş sadece Osmangazi’ye değil, geniş dağıtım ağımız sayesinde Bursa’nın her semtine hızlı ve sorunsuz şekilde servis edilir.

Osmangazi çiçek siparişinizi yılın 365 günü tatil günü, hafta sonu fark etmeden dilediğiniz zaman verebilirsiniz. cicekavm.com veya 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan sipariş verip günün kurtarıcısı olabilirsiniz.

Zengin ürün çeşidiyle hizmet veren ÇiçekAvm tatil günü, bayram günü ayırt etmeksizin çiçeğinizi aynı gün belirttiğiniz saat aralığında Osmangazi ve etrafındaki sevdiklerinize sizler için teslim eder. Bursa’nın en kalabalık semti Osmangazi’nin yoğun trafiğinde birkaç dakikanızı ayırın ve Osmangazi çiçek gönderiminin ne kadar hızlı ve kolay olduğunu cicekavm.com farkıyla görün. Hemen Ormangaziye çiçek gönderin sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarın.

Bursa’nın neresinde olursanız olun Osmangazi artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu