Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Onikişubat Çiçekçi

Onikişubat ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinize çiçek göndermek için bahane aramayın! Çiçek sadece özel günlerde gönderilen bir hediye değildir, gönderildiği kişiyi özel yapan bir hediyedir. Sevdiklerinizi özel hissettirmek istiyorsanız Onikişubat çiçekçiniz ÇiçekAvm’in zengin ürün seçenekleri arasından sevdiklerinize birbirinden anlamlı çiçekleri gönderebilirsiniz. Üstelik sadece Onikişubat çiçek siparişinizi değil, geniş dağıtım ağımızla Kahramanmaraş’ın her semtine verdiğiniz siparişleri sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Onikişubat çiçek gönderimleriniz aynı gün içinde belirlediğiniz saat aralığında ya da ileri bir tarihte teslim edilir. Size gelen SMS, teslimatın gerçekleştiği bilgisini verir.

Onikişubata çiçek göndermek için internet adresinden sipariş verebildiğiniz gibi günün 24 saati 0216 5215092 nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan ÇiçekAvm, tatil günlerinde de Onikişubat ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşmanızı sağlar.

Kahramanmaraş’ın neresinde olursanız olun Onikişubat artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu