Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Menderes Çiçekçi, Menderes Çiçek Siparişi

Menderes ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Menderes ve etrafındaki sevdiklerinize hediye göndermek için detaylarda boğulmanıza gerek yok! Menderes çiçekçiniz ÇiçekAvm’e gelin kolay ara yüzümüzden, sizler için kategorize ettiğimiz ürünleri seçin sevdiklerinize gönderin. ÇiçekAvm zengin ürün çeşitliliğiyle tüm detayları sizler için düşündü zaten.

30 yıllık tecrübesiyle ilk günkü dinamizmini koruyan ÇiçekAvm özel günlerde ya da anı özelleştirmek istediğiniz günlerde yanınızda. Ürün seçiminden teslimine kadar tecrübesini müşterilerinin mutluluğu için kullanan ekibimiz, sizlere sevdiklerinizi mutlu etmenin kolaylığını yaşatıyor.

Menderes çiçek siparişinizi verin çiçeğiniz dilerseniz aynı gün içinde dilerseniz ileri bir tarihte adrese ulaşsın. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Menderes’teki sevdikleriniz için değil İzmir’in tüm semtleri için de aynı hassasiyetle çiçek gönderimi gerçekleştirir. Menderes çiçek gönderimlerinizi 365 gün boyunca, ister internet adresimizden isterseniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden verebilirsiniz. Vakit kaybetmeyin! Menderese çiçek gönderin, anında ulaşsın.

izmir’in neresinde olursanız olun Menderes artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu