Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Maşukiye Çiçekçi, Maşukiye Çiçek Siparişi

Maşukiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Maşukiye çiçekçiniz ÇiçekAvm sevdiklerinizin mutlu gününde çok uzaklarda olsanız da onların yanında olmanızı sağlıyor. Geniş dağıtım ağıyla bunu başaran ÇiçekAvm yalnızca Maşukiye'ye değil Kartepe'nin tüm semtlerine de çiçek siparişinizi ulaştırıyor. Maşukiye çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde adrese teslim ediliyor.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmet veren ÇiçekAvm hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü Maşukiye çiçek gönderimlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor. Yüzlerce ürün çeşidi arasından seçeceğiniz en şık sepet çeşitleri çeşitleri, en lezzetli meyve sepeti çeşitleri, en özgün çiçek buketi aranjmanları ile Maşukiye'deki sevdiklerinizi kolayca mutlu edin.

Doğum günü, anneler günü, babalar günü ve daha pek çok özel günde, kendi özel gününüzü belirlemek istediğiniz de siz de Maşukiyeye çiçek gönderin. Bunun için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi vermek.

Kocaeli'nin neresinde olursanız olun Maşukiye artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu