Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Malatya Konak Çiçekçi

Malatya Konak ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kimi zaman özel günlerde çiçek alırız sevdiklerimize, kimi zaman da sevdiklerimizin kendilerini daha da özel hissetmeleri için. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da Malatya Konak çiçekçiniz ÇiçekAvm ile onlar size çok yakın. 30 yıllık tecrübesiyle sevdikleriniz için her detayı düşünen ÇiçekAvm ile Malatya Konak çiçek siparişi verebilirsiniz.

Zengin ürün çeşitliliği ve geniş dağıtım ağıyla ÇiçekAvm’den sadece Malatya Konak çiçek gönderiminizi değil Malatya’nın tüm semtlerine çiçek gönderebilirsiniz. Çiçeğiniz en hızlı ve en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır. Hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere 365 gün boyunca çalışan dinamik ekibimiz, siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize hiçbir sorun yaşamadan teslim eder. Ürün teslim edildiği anda da SMS ile size bilgi verilir.

Malatya Konaka çiçek göndermek için siparişinizi ister internet adresinden, ister 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak verebilirsiniz. ÇiçekAvm ile günün her anı sevdiklerinize ulaşabilirsiniz.

Malatya’nın neresinde olursanız olun Malatya Konak artık size çok yakın.

Toplam 102 Ürün Bulundu