Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kumsaz Çiçekçi, Kumsaz Çiçek Siparişi

Kumsaz ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kumsaz çiçekçiniz ÇiçekAvm ile huzurun yaygın olduğu topraklara katkıda bulunabilirsiniz. Yüzlerce ürün çeşidi ve geniş dağıtım ağıyla dilediğiniz ürünü dilediğiniz yere gönderebilirsiniz. Kumsaz çiçek siparişinizi cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan vermeniz yeterli. Kumsaz çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde gerçekleşir.

Birbirinden şık sepet çeşitleri modellerini en lezzetli meyve sepeti çeşitlerini, en özgün çiçek aranjmanlarını seçin. Sevdiklerinize gönderin. Hem onları kolayca mutlu edin hem de güvenilir ve sorunsuz alışverişin keyfini çıkarın. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerinizde ve gününüzü daha özel hale getirmek istediğinizde Kumsaza çiçek göndermeniz yeterli.

Geniş dağıtım ağıyla yalnızca Kumsaz'a değil, Gemlik'in tüm semtlerine de çiçek gönderebilir. Orada yaşayan sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Kumsaza çiçek siparişi vermek için vakit kaybetmeyin. Sevdiklerinizi mutlu etmekte gecikmeyin!

Bursa'nın neresinde olursanız olun Kumsaz artık size çok yakın.

Toplam 74 Ürün Bulundu