Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Konyaaltı Çiçekçi, Konyaaltı Çiçek Siparişi

Konyaaltı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Çiçek sadece özel günlerde gönderilen bir hediye değildir, gönderildiği kişiyi özel yapan bir hediyedir. Sevdiklerinizi özel hissettirmek istiyorsanız Konyaaltı çiçekçiniz ÇiçekAvm’in zengin ürün seçenekleri arasından sevdiklerinize birbirinden anlamlı çiçekleri, en canlı haliyle gönderebilirsiniz. Üstelik sadece Konyaaltı çiçek siparişinizi değil, geniş dağıtım ağımızla Antalya’nın her semtine, verdiğiniz siparişleri ulaştırıyoruz.

Konyaaltı çiçek gönderimi için internetten çiçek siparişi verebildiğiniz gibi günün 24 saati 0216 5215092 nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan ÇiçekAvm, tatil günlerinde de Konyaaltı’ndaki sevdiklerinize ulaşmanızı sağlar.

Konyaaltı’na göndereceğiniz siparişleriniz aynı gün içinde belirlediğiniz saat aralığında teslim edildiği gibi ileri bir tarihte de teslim edilebilir. Hızlı ve dinamik ekibimizle hediyeniz Konyaaltı’ndaki sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde ulaşır. Size gelen SMS, teslimatın gerçekleştiği bilgisini verir. Konyaaltına çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin.

Antalya’nın neresinde olursanız olun Konyaaltı artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu