Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Konaklı Çiçekçi, Konaklı Çiçek Siparişi

Konaklı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Konaklı'daki sevdiklerinize en güzel duygularınızı kolayca ifade edebilirsiniz. Nasıl mı? Farklı renkleri ve farklı kokularıyla bu duyguları ifade eden çiçeklerle. Konaklı çiçekçiniz ÇiçekAvm, yüzlerce ürün çeşidiyle bu çiçekleri bir araya getirdi. Ayrıca yenilebilir çiçeklerle de hoş sürprizler yapmanızı sağladı. Konaklı'daki sevdiklerinizi mutlu etmek için tek yapmanız gereken Konaklı çiçek siparişinizi oluşturmak.

Konaklı çiçek gönderimi için cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. En şık sepet çeşitleri çeşitlerini, en lezzetli meyve sepeti çeşitlerini, en özgün çiçek buketi aranjmanını seçip sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Konalıya çiçek gönderimlerinizin yanı sıra Alanya'nın tüm semtlerine de çiçek gönderebileceğiniz ÇiçekAvm'den doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde de sevdiklerinize en taze ve en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren ÇiçekAvm ile dilediğiniz an çiçek göndermenin ayrıcalığını yaşayın.

Antalya'nın neresinde olursanız olun Konaklı artık size çok yakın.

Toplam 73 Ürün Bulundu