Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kocasinan Çiçekçi, Kocasinan Çiçek Siparişi

Kocasinan ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sürekli gelişmekte olan Kocasinan’ın yoğun iş temposu arasında sevdiklerinizle ilgilenemediğiniz için üzülmeyin! Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak Kocasinan çiçekçiniz ÇiçekAvm’in sevdikleriniz için hazırladığı birbirinden şık çiçekleri ve birbirinden özgün tasarımları Kocasinan ve etrafındaki sevdiklerini gönderin. Yoğun iş temposunda bile sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarın!

Geniş dağıtım ağına sahip online çiçekçiniz ÇiçekAvm, sadece Kocasinan’a değil Kayseri’nin tüm semtlerine çiçeklerinizi ulaştırıyor. Kocasinan çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saatte teslim ediyor. Müşterilerinin memnuniyeti esas alan dinamik ekibimiz, 365 gün çalışarak sevdiklerinize ayıramadığınız vakitleri telafi ediyor.

Kocasinan çiçek gönderimi için, siparişinizi cicekavm.com internet adresinden ve 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak verebilirsiniz. 30 yıllık tecrübeye sahip ekibimiz siparişinizi en hızlı biçimde ve hiçbir sorun yaşamadan sevdiklerinize ulaştırır. Vakit kaybetmeden Kocasinana çiçek gönderin, sevdiklerinizi mutlu edin.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Kocasinan artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu