Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kocaeli Gebze Çiçekçi

Kocaeli Gebze ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Evlilik Yıl dönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi birbirinden anlamlı günleri Kocaeli Gebze çiçekçiniz ÇiçekAvm ile daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Kocaeli Gebze ve etrafındaki sevdiklerinizi mutlu etmek için zengin ürün çeşidimizle yanınızdayız. İster en şık çiçeklerimizden ister en özgün tasarımlarımızdan biriyle Kocaeli Gebze çiçek siparişinizi verebilirsiniz!

Sevdiklerinize ÇiçekAvm’den yapacağınız Kocaeli Gebze çiçek gönderiminiz en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Ayrıca ÇiçekAvm’in geniş ağıyla sadece Gebze’ye değil, Kocaeli’nin istediğiniz semtine çiçeğinizi gönderebilirsiniz. Özgün tasarımlardan oluşan çiçek buketinizi dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte en canlı haliyle sevdiğinize ulaştırabilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet eden ekibimize bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü ulaşabilirsiniz. Kocaeli Gebzeye çiçek göndermek için siparişinizi cicekavm.com internet sitesinden ya da 7/24 hizmet veren 0216 5215092 nolu telefondan verebilirsiniz.

Kocaeli’nin neresinde olursanız olun Gebze artık size çok yakın.

Gebzeye çiçek siparişi

Gebze'de çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 105 Ürün Bulundu