Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kiraz Çiçekçi, Kiraz Çiçek Siparişi

Kiraz ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kiraz çiçekçiniz ÇiçekAvm 30 yıllık tecrübesini müşterilerinin mutluluğu için kullanıyor. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü ve pek çok özel gün için hazırladığı konseptlerle ve hızlı teslimatıyla gününüzü daha özel hale getiriyor. Kiraz çiçek siparişinizi vermek için yüzlerce ürün çeşidi arasından dilediğiniz çiçeği seçin. İster canlı çiçek, ister yenilebilir çiçeklerle Kiraz'daki sevdiklerinizi mutlu edin.

Kiraz çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi vermek. Kiraza çiçek gönderimleriniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnız Kiraz'a değil izmir'in her semtine de aynı şekilde çiçek siparişlerinizi ulaştırma imkanına sahipsiniz.

Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren ÇiçekAvm ile bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çiçek siparişi vermenin ayrıcalığına sahipsiniz. Kiraza çiçek siparişi vermek için vakit kaybetmeyin. ÇiçekAvm'e gelin. Kiraz'daki sevdiklerinizi mutlu edin.

izmir'in neresinde olursanız olun Kiraz artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu