Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kepez Çiçekçi, Kepez Çiçek Siparişi

Kepez ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kepez ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız. Aradığınız en doğru adrestesiniz! 30 yıllık tecrübeye sahip Kepez çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdikleriniz için her detayı düşündü, duygularınızı ifade edebileceğiniz çiçekler ve ürünler tasarladı. ÇiçekAvm’in zengin ürün seçenekleri arasından günün anlam ve önemine göre dilediğiniz çiçeği seçebilir, çiçeğinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla süsleyerek sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Aynı zamanda kalitesi tescilli üretim tesislerinde siparişlerinize göre hazırlanan kek ve meyve sepetleriyle Kepez ve etrafındaki sevdiklerinize güzel sürprizler de yapabilirsiniz. Kepez çiçek siparişinizi internet adresinden kolayca verebildiğiniz gibi 0216 5215092 nolu telefonu 7/24 arayarak da verebilirsiniz.

Dinamik ekibimiz Kepez çiçek gönderimlerinizi yılın 365 günü, ister sipariş verdiğiniz gün belirttiğiniz saatte, ister ileri bir tarihte Kepez ve etrafındaki sevdiklerinize en hızlı ve en güvenli haliyle ulaştırır. Üstelik geniş dağıtım ağımız sadece Kepez’e değil Antalya’nın her noktasında sevdiklerinize ulaşır. Vakit kaybetmeden Kepeze çiçek gönderin. Sevdiklerinizi mutlu edin.

Antalya’nın neresinde olursanız olun Kepez artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu