Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kemalpaşa Çiçek Siparişi, Kemalpaşa Çiçekçi

Kemalpaşa ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bazen özel bir gün için çiçek alırsınız sevdiğinize, bazen gününüzü özelleştirmek için, bazen kalbini kırmışsınızdır da sevdiğinizin sizi affetmesi için en güzel yol çiçektir. Bazen de mesafeler vardır sevdiğinizle aranızda mesafeleri aşmanın en hızlı yoludur çiçek. Kemalpaşa çiçekçiniz ÇiçekAvm’de her ana özel bir çiçek bulabilir, çok uzaklarda olsanız da, Kemalpaşa’daki sevdiklerinize çiçek gönderip tüm mesafeleri kapatabilirsiniz.

Zengin ürün çeşitliliği ve geniş dağıtım ağıyla ÇiçekAvm’den sadece Kemalpaşa’ya değil izmir’in tüm semtlerine çiçek gönderebilirsiniz. Kemalpaşa çiçek siparişinizi en hızlı ve en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır. Üstelik hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere 365 gün boyunca çalışan dinamik ekibimiz, Kemalpaşa çiçek gönderiminizi aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize hiçbir sorun yaşamadan teslim eder. Ürün teslim edildiği anda da SMS ile size bilgi verilir.

Kemalpaşa çiçek göndermek için dilerseniz internet adresinden, dilerseniz 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimizi sizler için tüm detayları düşündü.

izmir’in neresinde olursanız olun Kemalpaşa artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu