Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Karatay Çiçekçi, Karatay Çiçek Siparişi

Karatay ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdikleriniz uzaktasınız diye üzülmeyin. ‘Gözden uzak olan gönülden de uzak olur’ diyene Mevlana, ‘Gönle giren gözden ırak olsa ne olur’ demiştir. Karatay'daki sevdiklerinize gönlünüzde yeri olduklarını çiçek göndererek gösterin. 30 yıllık tecrübesiyle Karatay çiçekçiniz ÇiçekAvm, bu kutsal görev için her zaman yanınızda!

ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitleri arasından en şık çiçeklerimizden bir buket ya da en özgün tasarımlarımızdan birini seçin, Karatay çiçek siparişinizi ister aynı gün belirttiğiniz saatte, isterseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize ulaştıralım. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Karatay çiçek gönderimlerinizi değil, Konya’nın her noktasına, gönüldeki sevdikleriniz için çiçek gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan ÇiçekAvm bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çalışır, siparişlerinizi 365 günü sevdiklerinizi ulaştırmak için tam mesai gerçekleştirir. Karataya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş vermek.

Konya’nın neresinde olursanız olun Karatay artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu