Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Karaburun Çiçekçi, Karaburun Çiçek Siparişi

Karaburun ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Geniş dağıtım ağıyla her semte ulaşan Karaburun çiçekçiniz ÇiçekAvm, izmir’in en küçük ve şirin ilçesi Karaburun ve etrafındaki sevdiklerinize de ulaşıyor. Bu küçük ve şirin ilçede yaşayan sevdikleriniz için, şirin tasarımlarımızdan, kendisi küçük anlamı büyük bir sipariş verebilirsiniz. Zengin ürün çeşitlerimiz arasından sevdiklerinize ister en canlı haliyle bir çiçek gönderebilir, ister peluş oyuncaklar ve çikolatalarla hediyenizi şirin bir hale getirebilirsiniz. Kalitesi tescilli enfes meyve sepetlerimizle de sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Dinamik ekibimiz Karaburun çiçek siparişinizi dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte Karaburun ve etrafındaki sevdiklerinize ulaştırır. Karaburun çiçek gönderimlerinizi ister internet adresinden isterseniz 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Karaburun ve etrafındaki sevdiklerinize tatil günü, bayram günü demeden 365 gün boyunca çiçek gönderebilir. Karaburuna çiçek gönderilerinizi tatil günlerinde de sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

izmir’in neresinde olursanız olun Karaburun artık size çok yakın.

Toplam 74 Ürün Bulundu