Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

ilkadım Çiçekçi, ilkadim Çiçek Siparişi

ilkadım ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel günlere bağlı kalmayın. Sizin için önemli ilk adımı atın ve özel günler dışında da sevdiklerinize çiçek gönderme bağımsızlığını kazanın. Bu mücadelede ÇiçekAvm 30 yıllık tecrübesi ve farkıyla yardıma hazır. Müşteri memnuniyetini esas alan dinamik ekibimiz bayram ve tatil günlerinde de çalışarak dilediğiniz zaman ilkadım ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermenizi sağlıyor.

İlkadım'a çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 7/24 hizmet veren 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi vermek. Siparişiniz ister aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında, isterseniz ileri bir tarihte İlkadım ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır. Ürün teslimi SMS ile size bildirilir.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm, sadece İlkadım’a değil Samsun’un tüm semtlerine de siparişlerinizi ulaştırır. Zengin ürün çeşitlerinden birini tercih edin, ürününüz en canlı ve en hızlı haliyle İlkadım’daki sevdiklerinize teslim edilsin. Size de sevdiklerinize dilediğiniz an çiçek göndermenin kolaylığını yaşamak kalsın!

Samsun’un neresinde olursanız olun İlkadım artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu