Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Hendek Çiçekçi, Hendek Çiçek Siparişi

Hendek ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel günlerde çoğu zaman günü kurtaracak hamleler yapmak gerekir. Bazen öyle bir hamle yaparsınız ki günün kahramanı siz olursunuz. 30 yıllık tecrübesiyle ÇiçekAvm sizi günün kahramanı yapmak için yanınızda!

ÇiçekAvm ile Hendek ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek gönderebilir, sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi alarak, o günü daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Hendek’e değil Sakarya’nın tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz.

Yılın 365 günü hiçbir resmi ve özel tatil ayırt etmeden siparişlerinizi verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz aynı gün çiçeğinizi yerine ulaştırır. Zengin ürün çeşitlerimizden birini seçin Hendek’teki sevdiklerinizi sevindirin.

Hendek’e çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefondan sipariş vermek. ÇiçekAvm ile çiçekleriniz en hızlı şekilde ister aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, ister ileri tarihte bir gün sevdiklerinize ulaşsın.

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Hendek artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu