Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Havza Çiçekçi, Havza Çiçek Siparişi

Havza ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Havza'daki sevdiklerinize çiçek göndermek için bir genelgeye ihtiyacınız yok. Dilediğiniz zaman sevdiklerinizi mutlu etme özgürlüğüne sahipsiniz. Özel günlerde veya gününüzü özelleştirmek istediğinizde ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitlerinden birini seçin Havza’daki sevdiklerinize gönderin.

ÇiçekAvm’de birbirinden şık gülleri, orkideleri, lilyumları bulabileceğiniz gibi, birbirinden özgün tasarımlarıyla peluş oyuncakları, aşka gelen çikolataları, enfes meyve sepetlerini de bulabilirsiniz. Siz mutlu etmek istediğiniz sevdiğiniz için bir ürün seçin yeter. Gerisini bize bırakın! 30 yıllık tecrübeye sahip ÇiçekAvm sizin için her detayı düşündü.

Havza’ya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan sipariş vermek. Yılın 365 günü çalışan dinamik ekibimiz hafta sonu, bayram tatili fark etmeksizin siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize ulaştırır. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip olan ÇiçekAvm ile yalnızca Havza’ya değil, Samsun’un her noktasına da çiçek siparişi verebilirsiniz.

Samsun’un neresinde olursanız olun Havza artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu